
Sale! Produktinformation:, CEE63A Aufputz-Steckdose, Kabelschraube 3fach mglich, Geeignet zur Wandmontage, Mit Klappdeckel, Spritzwassergeschtzt, 5-poligSpezifikationenMaterialKunsttoffAusgangsstecker1x CEE 63ASchutzartIP67SchutzEN60309 - 1/2Aussenmasse (H x B x
Produktinformation:, CEE63A Aufputz-Steckdose, Kabelschraube 3fach mglich, Geeignet zur Wandmontage, Mit Klappdeckel, Spritzwassergeschtzt, 5-polig
| Material | Kunsttoff |
| Ausgangsstecker | 1x CEE 63A |
| Schutzart | IP67 |
| Schutz | EN60309 – 1/2 |
| Aussenmasse (H x B x T) | 175 x 230 x 120 mm |
| Gewicht (netto) | 0.965 kg |
| Garantie | 24 Monate (2 Jahre) |
| Herstellernummer | 019367 |
Standard Shipping
Cost: $25
Free Shipping
We offer free shipping on orders over $30. Please check the free - shipping eligibility at checkout.
Delivery Time:
It usually takes [3-5] business days for standard shipping. Please note that this is an estimated time frame and may be affected by local holidays, and unforeseen circumstances.
Reviews
There are no reviews yet.