
Sale! SpezifikationenHerstellerEcovacsProduktgruppeSaugen & ReinigenProdukttypFensterreinigerHhe2.8 cmBreite25.1 cmTiefe26 cmGewicht0.032 kgVerpackungshhe105 mmVerpackungsbreite175 mmVerpackungstiefe550 mmPaketgewicht2.06 kgBruttogewicht2.06Herstellernummer04.16
| Hersteller | Ecovacs |
| Produktgruppe | Saugen & Reinigen |
| Produkttyp | Fensterreiniger |
| Hhe | 2.8 cm |
| Breite | 25.1 cm |
| Tiefe | 26 cm |
| Gewicht | 0.032 kg |
| Verpackungshhe | 105 mm |
| Verpackungsbreite | 175 mm |
| Verpackungstiefe | 550 mm |
| Paketgewicht | 2.06 kg |
| Bruttogewicht | 2.06 |
| Herstellernummer | 04.16.1023 |
Standard Shipping
Cost: $25
Free Shipping
We offer free shipping on orders over $30. Please check the free - shipping eligibility at checkout.
Delivery Time:
It usually takes [3-5] business days for standard shipping. Please note that this is an estimated time frame and may be affected by local holidays, and unforeseen circumstances.
Reviews
There are no reviews yet.