
Sale! SpezifikationenHerstellerEcovacsProduktgruppeOutdoor + GartenProdukttypZubehr fr MhroboterHhe6.8 cmBreite3.6 cmTiefe16 cmGewicht0.06 kgVerpackungshhe170 mmVerpackungsbreite250 mmVerpackungstiefe335 mmPaketgewicht0.14 kgBruttogewicht0.14Herstellernummer04.1
| Hersteller | Ecovacs |
| Produktgruppe | Outdoor + Garten |
| Produkttyp | Zubehr fr Mhroboter |
| Hhe | 6.8 cm |
| Breite | 3.6 cm |
| Tiefe | 16 cm |
| Gewicht | 0.06 kg |
| Verpackungshhe | 170 mm |
| Verpackungsbreite | 250 mm |
| Verpackungstiefe | 335 mm |
| Paketgewicht | 0.14 kg |
| Bruttogewicht | 0.14 |
| Herstellernummer | 04.16.1054 |
Standard Shipping
Cost: $25
Free Shipping
We offer free shipping on orders over $30. Please check the free - shipping eligibility at checkout.
Delivery Time:
It usually takes [3-5] business days for standard shipping. Please note that this is an estimated time frame and may be affected by local holidays, and unforeseen circumstances.
Reviews
There are no reviews yet.