
Sale! Anschlusskabel: 5 x 4 mm2 (2 m), Anschlussstecker: 1 x CEE32A, 5P, Ausgnge 230V: 2 x T13, Ausgnge 400V: 1 x CEE32A, 5P - 2 x CEE16 A, 5P - 2x T25, Fehlerstrom-Schutzschalter: 1 FI, 40A, 4P, 0.03 A, Absicherung 230V: 2 x LS13A, Absicherung 400V: 2 x LS16A,
Anschlusskabel: 5 x 4 mm2 (2 m), Anschlussstecker: 1 x CEE32A, 5P, Ausgnge 230V: 2 x T13, Ausgnge 400V: 1 x CEE32A, 5P – 2 x CEE16 A, 5P – 2x T25, Fehlerstrom-Schutzschalter: 1 FI, 40A, 4P, 0.03 A, Absicherung 230V: 2 x LS13A, Absicherung 400V: 2 x LS16A, Schutzklasse Gehuse: IP55 & IP44, Material: PVC, Anschlussspannung: 400 V / 50 Hz, Aussenmasse (H x B x T): 450 x 360 x 115 mm, Gewicht (netto): 4.2 kg, Garantie: 24 Monate (2 Jahre)
| Anschlusskabel | 5 x 4 mm2 (2 m) |
| Anschlussstecker | 1 x CEE32A. 5P |
| Ausgnge 230V | 2 x T13 |
| Ausgnge 400V | 1 x CEE32A. 5P – 2 x CEE16 A. 5P – 2x T25 |
| Fehlerstrom-Schutzschalter | 1 FI. 40A. 4P. 0.03 A |
| Absicherung 230V | 2 x LS13A |
| Absicherung 400V | 2 x LS16A |
| Schutzklasse Gehuse | IP55 & IP44 |
| Material | PVC |
| Anschlussspannung | 400 V / 50 Hz |
| Aussenmasse (H x B x T) | 450 x 360 x 115 mm |
| Gewicht (netto) | 4.2 kg |
| Garantie | 24 Monate (2 Jahre) |
| Herstellernummer | 016443 |
Standard Shipping
Cost: $25
Free Shipping
We offer free shipping on orders over $30. Please check the free - shipping eligibility at checkout.
Delivery Time:
It usually takes [3-5] business days for standard shipping. Please note that this is an estimated time frame and may be affected by local holidays, and unforeseen circumstances.
Reviews
There are no reviews yet.