
Sale! SpezifikationenHerstellerEcovacsProduktgruppeOutdoor + GartenProdukttypZubehr fr MhroboterHhe3.3 cmBreite11.3 cmTiefe15.4 cmGewicht0.87 kgVerpackungshhe40 mmVerpackungsbreite150 mmVerpackungstiefe226 mmPaketgewicht0.22 kgBruttogewicht0.22Herstellernummer04
| Hersteller | Ecovacs |
| Produktgruppe | Outdoor + Garten |
| Produkttyp | Zubehr fr Mhroboter |
| Hhe | 3.3 cm |
| Breite | 11.3 cm |
| Tiefe | 15.4 cm |
| Gewicht | 0.87 kg |
| Verpackungshhe | 40 mm |
| Verpackungsbreite | 150 mm |
| Verpackungstiefe | 226 mm |
| Paketgewicht | 0.22 kg |
| Bruttogewicht | 0.22 |
| Herstellernummer | 04.16.1055 |
Standard Shipping
Cost: $25
Free Shipping
We offer free shipping on orders over $30. Please check the free - shipping eligibility at checkout.
Delivery Time:
It usually takes [3-5] business days for standard shipping. Please note that this is an estimated time frame and may be affected by local holidays, and unforeseen circumstances.
Reviews
There are no reviews yet.