
Sale! SpezifikationenHerstellerEcovacsProduktgruppeOutdoor + GartenProdukttypZubehr fr MhroboterHhe0.09 cmBreite1.8 cmTiefe3.6 cmGewicht0.061 kgVerpackungshhe15 mmVerpackungsbreite130 mmVerpackungstiefe185 mmPaketgewicht0.11 kgBruttogewicht0.11Herstellernummer04
| Hersteller | Ecovacs |
| Produktgruppe | Outdoor + Garten |
| Produkttyp | Zubehr fr Mhroboter |
| Hhe | 0.09 cm |
| Breite | 1.8 cm |
| Tiefe | 3.6 cm |
| Gewicht | 0.061 kg |
| Verpackungshhe | 15 mm |
| Verpackungsbreite | 130 mm |
| Verpackungstiefe | 185 mm |
| Paketgewicht | 0.11 kg |
| Bruttogewicht | 0.11 |
| Herstellernummer | 04.16.1024 |
Standard Shipping
Cost: $25
Free Shipping
We offer free shipping on orders over $30. Please check the free - shipping eligibility at checkout.
Delivery Time:
It usually takes [3-5] business days for standard shipping. Please note that this is an estimated time frame and may be affected by local holidays, and unforeseen circumstances.
Reviews
There are no reviews yet.